NOVINKY

arr3Obhájení certifikátů kvalityNaše ordinace úspěšně obhájila standardy normy ISO 9001:2008 (více o této normě zde).... arr3Nutriční terapeutkaDo naší ordinace hledáme k dlouhodobé spolupráci nutriční terapeutku. V případě Vašeho zájmu nás,... arr3PlGFS radostí vám můžeme oznámit,  že od  července 2014 jsme  získali možnost rozšířit spektrum... arr3Cvičení pro těhotnéarr3Novinky z ordinaceVážené pacientky, chcete dostávat e-mailem informace z oridnace (změny ordinační doby, změny plateb... arr3Ambulantní hysteroskopieAMBULANTNÍ HYSTEROSKOPIE Jsme velmi rádi, že naše pracoviště vám může od srpna 2011 nabídnout... arr3Prima gyndaNaše ordinace je jednou z nemnoha pracovišť, které se věnuje ošetřování dětí a dospívajících. Své... arr3HyCoSyHyCoSy ExEm Foam Kit umožňuje snadné rozpoznání průchodnosti vejcovodů. ExEm gel byl vyvinut...

NEPŘÍTOMNOST
Letní dovolená

Vážené pacientky,
rádi bychom vás informovali o plánované letní dovolené, která bude probíhat od 24.7. do 4.8.2017. V těchto dnech bude naše ordinace uzavřena.
V neodkladných případech se prosím obraťte na zastupující lékařku MUDr. Danu Falusovou v ordinačních hodinách (MUDr. Dana Falusová, Staňkovského 144, Čelákovice, tel: 326993071).

Děkujeme za pochopení.

S přáním hezkého léta,

tým FEMCARE s.r.o.

 

MjBmZDl