NOVINKY

arr3Obhájení certifikátů kvalityNaše ordinace úspěšně obhájila standardy normy ISO 9001:2008 (více o této normě zde).... arr3Nutriční terapeutkaDo naší ordinace hledáme k dlouhodobé spolupráci nutriční terapeutku. V případě Vašeho zájmu nás,... arr3PlGFS radostí vám můžeme oznámit,  že od  července 2014 jsme  získali možnost rozšířit spektrum... arr3Cvičení pro těhotnéarr3Novinky z ordinaceVážené pacientky, chcete dostávat e-mailem informace z oridnace (změny ordinační doby, změny plateb... arr3Ambulantní hysteroskopieAMBULANTNÍ HYSTEROSKOPIE Jsme velmi rádi, že naše pracoviště vám může od srpna 2011 nabídnout... arr3Prima gyndaNaše ordinace je jednou z nemnoha pracovišť, které se věnuje ošetřování dětí a dospívajících. Své... arr3HyCoSyHyCoSy ExEm Foam Kit umožňuje snadné rozpoznání průchodnosti vejcovodů. ExEm gel byl vyvinut...

» Karcinom prsu

Odborné společnosti doporučují, aby preventivní mammografické vyšetření bylo pacientkám umožněno od 40 let.

Pojišťovny jsou povinny svým klientkám uhradit mammografické vyšetření od 45 let, bez horního věkového limitu, 1x za 2 roky, pokud je vyšetření provedeno na některém z akreditovaných pracovišť.

Některé zdravotní pojišťovny hradí mammografické vyšetření jako nadstandartní službu svým klientkám již od 40 let. Aktuální informaci najdete na stránkách vaší ZP.


Seznam akreditovaných pracovišť, kam se k vyšetření můžete objednat a další užitečné informace o screeningu karcinomu prsu najdete na www.mamo.cz


K mammografickému vyšetření je nutné se předem objednat a dostavit se vždy s žádankou, kterou obdržíte při vyšetření v naší ordinaci.
Žádanku potřebujete i tehdy, pokud se jedná o situaci, kdy si mammografické vyšetření hradíte sama.

MzdjMzVhY2