NOVINKY

arr3Pacientská organizace Pacientská organizace Veronica sdružuje pacientky s karcinomem endometria, vulvy, vaječníků,... arr3Laktační poradkyněCertifikovaná laktační poradkyněMarkéta Lafkovátel: 283 971 110 Kojení považujeme za důležité pro... arr3Nový objednávací systémOd 7/2019  je IT firmou inován objednávací sytém, který bude do budoucna umožňovat i další... arr3ESTETICKÁ GYNEKOLOGIE / ANTI-AGEINGKaždá doba a kultura má své ideály krásy a ty se také zrcadlí ve vnímaní estetiky... arr3OMLAZENÍ POCHVYPro intimní zdraví a sexuální pohodu ženSuchost v pochvě - máme pro vás řešení Pro ženy, které... arr3Obhájení certifikátů kvalityNaše ordinace úspěšně obhájila standardy normy ISO 9001:2008 (více o této normě zde).... arr3Nutriční terapeutkaDo naší ordinace hledáme k dlouhodobé spolupráci nutriční terapeutku. V případě Vašeho zájmu nás,... arr3PlGFS radostí vám můžeme oznámit,  že od  července 2014 jsme  získali možnost rozšířit spektrum... arr3Cvičení pro těhotnéarr3Novinky z ordinaceVážené pacientky, chcete dostávat e-mailem informace z oridnace (změny ordinační doby, změny plateb... arr3Ambulantní hysteroskopieAMBULANTNÍ HYSTEROSKOPIE Jsme velmi rádi, že naše pracoviště vám může od srpna 2011 nabídnout... arr3Prima gyndaNaše ordinace je jednou z nemnoha pracovišť, které se věnuje ošetřování dětí a dospívajících. Své... arr3HyCoSyHyCoSy ExEm Foam Kit umožňuje snadné rozpoznání průchodnosti vejcovodů. ExEm gel byl vyvinut...


ESTETICKÁ GYNEKOLOGIE / ANTI-AGEING

Každá doba a kultura má své ideály krásy a ty se také zrcadlí ve vnímaní estetiky genitálu.
 
Protože věkem dochází k ochabování kůže a sliznic a k postupné ztrátě podkožní hmoty, naše pracoviště vám nabízí možnost korekce zevního genitálu výplňovým materiálem na bázi kyseliny hyalurunové, který je vyvinut a certifikován pro použití POUZE v oblasti genitálu.

Nabízíme zlepšení vzhledu vulvovaginální oblasti obnovením objemu ochablých velkých stydkých pysků (labia major), získání plnosti a obnovení mladistvého vzhledu. Další indikací je korekce defektů po nedokonale zhojené episiotomii (nástřih při porodu).
 
Jak zákrok probíhá?

Jedná se o krátký, ambulantní, nebolestivý zákrok. Po aplikaci lokálního anestika na kůži, sliznici vulvy a hráze provádíme pouze dva vpichy a po té speciální kanylou aplikujeme elastický materál k požadovanému vyplnění prostoru.
 
Jaké jsou kontraindikace výkonu?
  • výkon  se  neprovádí  v případě zánětu poševní sliznice
  • v době výsevu genitálního oparu
  • v graviditě
Jak dlouho efekt přetrvává?

Přetrvávání efektu je individuální, ale doba bývá obdobná jako při korekci výpňovými materiály v obličeji. Opakování doporučujeme nejdříve za 6 měsíců, obvykle za 12 i více měsíců.

Cena aplikace jednoho balení 15.300,00 Kč.
K výkonu je třeba se objednat telefonicky +420 283971110.

 

MDIyOGM0Mj