NOVINKY

arr3Pacientská organizace Pacientská organizace Veronica sdružuje pacientky s karcinomem endometria, vulvy, vaječníků,... arr3Laktační poradkyněCertifikovaná laktační poradkyněMarkéta Lafkovátel: 283 971 110 Kojení považujeme za důležité pro... arr3Nový objednávací systémOd 7/2019  je IT firmou inován objednávací sytém, který bude do budoucna umožňovat i další... arr3ESTETICKÁ GYNEKOLOGIE / ANTI-AGEINGKaždá doba a kultura má své ideály krásy a ty se také zrcadlí ve vnímaní estetiky... arr3OMLAZENÍ POCHVYPro intimní zdraví a sexuální pohodu ženSuchost v pochvě - máme pro vás řešení Pro ženy, které... arr3Obhájení certifikátů kvalityNaše ordinace úspěšně obhájila standardy normy ISO 9001:2008 (více o této normě zde).... arr3Nutriční terapeutkaDo naší ordinace hledáme k dlouhodobé spolupráci nutriční terapeutku. V případě Vašeho zájmu nás,... arr3PlGFS radostí vám můžeme oznámit,  že od  července 2014 jsme  získali možnost rozšířit spektrum... arr3Cvičení pro těhotnéarr3Novinky z ordinaceVážené pacientky, chcete dostávat e-mailem informace z oridnace (změny ordinační doby, změny plateb... arr3Ambulantní hysteroskopieAMBULANTNÍ HYSTEROSKOPIE Jsme velmi rádi, že naše pracoviště vám může od srpna 2011 nabídnout... arr3Prima gyndaNaše ordinace je jednou z nemnoha pracovišť, které se věnuje ošetřování dětí a dospívajících. Své... arr3HyCoSyHyCoSy ExEm Foam Kit umožňuje snadné rozpoznání průchodnosti vejcovodů. ExEm gel byl vyvinut...


OMLAZENÍ POCHVY

Pro intimní zdraví a sexuální pohodu žen
Suchost v pochvě - máme pro vás řešení


Pro ženy, které pociťují dlouhodobě suchost poševní sliznice, její ztenčení nebo trvalou iritaci může být jedním z řešení aplikace kyseliny hyaluronové do podslizniční vrstvy. Do vrstvy mezi povrch sliznice a vaskulární vrstvu aplikujeme viskozní, málo elastický, vysoce koncentrovaný gel, který se rozprostře a není hmatný.
 
Cílem zákroku je obnovit hydrataci, elasticitu, tonus a citlivost vulvovaginální oblasti. Používáme kyselinu hyaluronovou, která byla vyvinuta a certifikována k použití POUZE v genitální oblasti.
 

Pro které ženy je tento zákrok zejména vhodný?

  • po menopauze
  • po porodu
  • po onkologické léčbě
  • s dyskomfortem v jizvách po porodu

Jak zákrok probíhá?

Jedná se o krátký, ambulantní, nebolestivý zákrok. Po aplikaci lokálního anestika na sliznici pochvy a hráze provádíme mnoho drobných vpichů do postižené oblasti.
 
Jaké jsou kontraindikace výkonu?
  • výkon  se  neprovádí v případě zánětu poševní sliznice
  • v době výsevu genitálního oparu
  • graviditě
Jak dlouho efekt přetrvává?
 
Přetrvání efektu je individuální, ale doba bývá obdobná jako při korekci vrásek na obličeji. Opakování doporučujeme nejdříve za 6 měsíců, obyvkle za 12 i více měsíců.
 
Cena aplikace jednoho balení 11.200,00 Kč.
K výkonu je třeba se objednat telefonicky +420 283971110.

 

YjYxZj