NOVINKY

arr3Pacientská organizace Pacientská organizace Veronica sdružuje pacientky s karcinomem endometria, vulvy, vaječníků,... arr3Laktační poradkyněCertifikovaná laktační poradkyněMarkéta Lafkovátel: 283 971 110 Kojení považujeme za důležité pro... arr3Nový objednávací systémOd 7/2019  je IT firmou inován objednávací sytém, který bude do budoucna umožňovat i další... arr3ESTETICKÁ GYNEKOLOGIE / ANTI-AGEINGKaždá doba a kultura má své ideály krásy a ty se také zrcadlí ve vnímaní estetiky... arr3OMLAZENÍ POCHVYPro intimní zdraví a sexuální pohodu ženSuchost v pochvě - máme pro vás řešení Pro ženy, které... arr3Obhájení certifikátů kvalityNaše ordinace úspěšně obhájila standardy normy ISO 9001:2008 (více o této normě zde).... arr3Nutriční terapeutkaDo naší ordinace hledáme k dlouhodobé spolupráci nutriční terapeutku. V případě Vašeho zájmu nás,... arr3PlGFS radostí vám můžeme oznámit,  že od  července 2014 jsme  získali možnost rozšířit spektrum... arr3Cvičení pro těhotnéarr3Novinky z ordinaceVážené pacientky, chcete dostávat e-mailem informace z oridnace (změny ordinační doby, změny plateb... arr3Ambulantní hysteroskopieAMBULANTNÍ HYSTEROSKOPIE Jsme velmi rádi, že naše pracoviště vám může od srpna 2011 nabídnout... arr3Prima gyndaNaše ordinace je jednou z nemnoha pracovišť, které se věnuje ošetřování dětí a dospívajících. Své... arr3HyCoSyHyCoSy ExEm Foam Kit umožňuje snadné rozpoznání průchodnosti vejcovodů. ExEm gel byl vyvinut...

» Ultrazvuk

Obě ordinace jsou vybaveny ultrazvukovými přístroji s vaginální i abdominální sondou umožňující diagnostiku gynekologických i porodnických onemocnění.

Ultrazvukový přístroj umožňuje dopplerovská měření a 3D-4D zobrazení.

 

z archivu MUDr.Evy Novotné

HyCoSy

HyCoSy

ExEm Foam Kit umožňuje snadné rozpoznání průchodnosti vejcovodů. ExEm gel byl vyvinut speciálně pro použití při gynekologickém vaginálním ultrazvukovém vyšetření a za tímto účelem je opatřen značkou CE. Smícháním ExEm gelu a čištěné vody vznikne pěna. Po vstříknutí pěny do vejcovodů děložní dutinou, získáme praktické ultrazvukové snímky pro kontrolu průchodnosti vejcovodů u neplodných pacientek.

Výkon  je šetrný, nebolestivý,prováděný ambulantně

Není hrazen zdravotní pojišťovnou

Cena výkonu 1500,-Kč

klíčová slova:průchodnost vejcovodů ultrazvukem

YTU3OGM